Welcome on website twincestlove.blog.cz, here can you find so many things about TWINCEST and TH, all right. Love, smile und support Bill & Tom! Your ♥Nuggie♥

Leden 2008

Ananasový twincest ♥

24. ledna 2008 v 19:20 | Nuggie |  My art & work
...aneb twincest na všecny způsoby 4eva x)) osobně se mi páčí ten poslední^^

Zrcadlo..^^ xD

24. ledna 2008 v 19:17 | Nuggie |  My art & work

Mno... trochu tý rtěnky a hotovo...x))

One night in Tokio

20. ledna 2008 v 14:29 | Nuggie |  Pixes
Ahh... tohle miluju, úplně süß...^^
by: Dark_Bill

Tak to netrvalo zas tak dlouho xD

20. ledna 2008 v 0:53 | Nuggie |  Others...(my talks x))
Nový design je tu! A že jsem se k tomu ani nemusela dokopat... zajímavé... xD A osobně se mi i docela líbí.x)) Jinak mi dooost štve ten b.cz, zase jejich předepsaný míry, atd atd... No určitě už s jeho "funkčností" zkušenosti máte... xD No nic.. tak mi dyžtak řekněte, jak si myslíte, že by to mělo být líp, díky všem, euere Nuggie♥

Bude změnaaa...x)

19. ledna 2008 v 21:30 | Nuggie |  Others...(my talks x))
Takže mojí milí twincesťáci... ("takže" začínám skoro každou větou xD)
Chystám se trošku přerekunstruovat banner, protože tenhle už se mi delší dobu nějak nezdá.. :-/ Ale fakt jenom drobet (jak říkávala moje chodská babuška :)).

Jinak kdybyste měli jakýkoliv problém, něco by vám nebylo jasný nebo prostě COKOLIV týkající se twincestu, tak napiště do komentů, na mejl...klidně vám pomůžu ;)

A pokud budete mít ke zveřejnění taky COKOLIV twincestního nebo nějakou zajímavost o TH, povídku, či montáž atd., písněte, moc ráda to sem dám ;)

A ještě taková poslední malá informejšn: za dva týdny nejspíš přestupuju na jinou školu (takže bude víc učení a taky budu dělat srovnávačky z účetnictví, jen tak mimochodem), tak tu možná nebude přibývat tolik článků.. A jelikož b.cz značně ignoruje moje požadavky článek zveřejnit na požadovaný datum, tak to bude nejspíš neurčitě, každej článek v jinou dobu.. Snad se to konečně zpamatuje nebo jim tam zas něco napíšu >:-/ A taky strašně dlouhá trvá, než se ty všechny twc "zásoby" nahrajou v mým pc, taky je to pěkně pomalej shit, mám tu totiž šíleně moc obrázku a hudby. xD

Pokud to stihnu přepsat do wordu, tak se dočkáte i takový... řekněme delší povídky s názvem "Láska z kláštera", kterou jsem vymýšlela, když jsem tenhle týden marodila s nějakým nachlazením či co..:-/
No a jak už název napovídá, tak se bude jednat o něco, co tu ještě nebylo :-) Se máte na co těšit x))

TAKŽE (:D :D ) vás zdravím a moooc děkuju za stále se zvyšující návštěvnost a samozřejmě twc závisláků...xD
IMMER TWINZEST!!!
________________________

Euere Nuggie♥

Perfect love

19. ledna 2008 v 20:50 | Nuggie |  FF 15+ (jednodílné)
Anoo... Další ffka, co mi vzala dech... Kam ty holčiny chodí na tak úžasnej talent? *jen tiše závidí, že takovou nikdy nenapíše* xD Fakt, do-po-ru-ču-ju!↓
_____________________________________________
Stál jsem v koupelně a neustále přemýšlel, kde se stala chyba. Kdy nastal ten okamžik, ve kterém se všechno změnilo. Nechápal jsem, jak se to mohlo stát. A proč zrovna mě? Díval jsem se na svůj odraz v zrcadle a sledoval nějakou známku, náznak toho, co se se mnou děje. Příčinu toho, proč se teď na něj dívám jinak. Proč nemůžu sedět vedle svého bratra, aniž bych nezatoužil se jej neustále dotýkat. Proč přemýšlím nad tím, jak asi chutnají jeho rty? Jak hebká je jeho pokožka? Jsem nechutnej!
Moc dlouho mi trvalo, než jsem si to vůbec připustil. Tohle se přece nestává. A když už se to stane, tak rozhodně ne mě. Já jsem byl vždycky "normální"! Vždycky se mi líbily holky! Jo, je pravda, že teď už tolik příležitostí není, ale přeorientovat se na kluky? A kdyby jenom na kluky, proč hned zrovna na vlastního bratra? Svěsil jsem hlavu a prsty si promnul oči. Tohle se musí nějak vyřešit. To přece nejde. Brácha by mě zabil, kdyby vyšlo najevo, co cítím, když je blízko mě. Co se se mnou děje, když cítím jeho vůni. Do smrti by se mnou nepromluvil!
Jenže nejhorší na tom všem je, že nevím, jak z toho ven. Jak se toho zbavit. Jak to udělat, abych na něj nemusel neustále myslet. Ach Bože, pomalu mě to začínalo deptat. Kruci! A nejhorší na tom je, že se už nedokážu ovládat. Když se na mě podívá, mám sto chutí jej pohladit po jeho něžné tváři. Když se na mě usměje, chtěl bych cítit jeho rty na svých. Ach Bille, co mi to děláš? Víš vůbec, jak je to těžký, ovládat se?
Odtrhl jsem pohled od svýho obrazu v zrcadle a vyšel z koupelny. Hotelovej pokoj byl jako vždy luxusní. Už ani s ničím jiným nepočítám. Tohle je jediná naše podmínka. Alespoň ubytování musí být na úrovni. Začal jsem se přehrabovat v kufru a přemýšlel, co si vezmu na sebe. Děkoval jsem Bohu, že máme s Billem oddělený pokoje. A pokud možno tak na opačných stranách chodby, protože, jak už jsem před chvílí řekl, nevěřím si. Nedokážu už ani spočítat, kolik hodin jsem proseděl na internetu nad jeho fotkama. Kolikrát už jsem si četl povídky od fanoušků. Tohle byl tak pěknej šok, když jsem zjistil, co se o nás píše na různých webových stránkách. Jsem z toho měl málem infarkt. Ale nebýt těchhle příběhů, dávno bych se na Billa vrhnul. Takhle jsem aspoň mohl nějak ventilovat svoje tužby. Bylo to tak realisticky napsaný, že jsem cítil Billovy doteky na svém těle. Jemné, jako doteky motýlích křídel. Nedovedete si představit, co to se mnou dělá. Na druhou stranu, ale tyhle příběhy ještě umocňují moji touhu. Když vidím některý ty kresby. Naše nahý těla, jak se prohýbají, tisknou k sobě, mám neodbytné nutkání servat z něj šaty a ochutnat každý milimetr jeho těla! Ponořit se do něj, cítit tu horkost! Bože, jen na to pomyslím, už jsem vzrušený!
Když vidím fotomontáže nás dvou, jak se naše rty téměř dotýkají, umírám touhou konečně se do nich ponořit. Ochutnat jeho sexy ústa. Přivádí mě k šílenství - už jen myšlenka na něj! Sakra! Ach Bille, chci tě! Co mám sakra dělat? Nemůžu ho přece svádět! Je to můj bratr! Cítil jsem potřebu jakýmkoliv způsobem vyjádřit svoje tužby. Zbavit se toho tlaku v žaludky kdykoliv jen zahlédnu svého bratra, kdykoli jen ucítím jeho vůni, kdykoliv jen zaslechnu jeho hlas! Vím, co by mi pomohlo, jenže tahle možnost jaksi nepřichází v úvahu. I když byl brácha vždycky ten, kterýmu nadávali do buzerantů, tak právě on má k téhle orientaci setsakramentsky daleko. I když si o sobě nemyslím, že jsem gay, tak na tom asi něco bude. Jinak by se mi Bill přece nelíbil, ne? Já už fakt nevím, co si myslet. Jsem z toho tak zmatenej. Nevím, jak se přes to dostat. Jak zabránit tomu, aby se mi v noci zdálo o nás dvou. Když jsme byli po Vánocích na dovolené, myslel jsem, že to nepřežiju. Byl tak blízko! Spal jen pár metrů ode mě. Na sobě měl jen boxerky a většinou se v noci odkopal. Bylo tam nehorázný vedro. Jenže na mě tenhle pohled působil jako červený šátek na rozzuřenýho býka. Nedokázal jsem myslet na nic jiného, než na jeho ploché břicho, útlé paže….. Většinou to končilo probdělou nocí a podrážděním. No zkuste si strávit dva týdny s objektem vašich tužeb a nesmět se ho ani dotknout! Spotřeboval jsem snad všechnu studenou vodu na ostrově. Potřeboval jsem se dostat z jeho dosahu, uniknout těm zkoumavým očím. Jo, musel by být blbej, kdyby si nevšiml, že se se mnou něco děje. Po pravdě, moc nenápadnej jsem nebyl!
Zhroutil jsem se na postel a chtěl usnout. Alespoň na chvilku nevnímat nic. Jen spát. Přetočil jsem se na břicho a zavřel oči. Vydechl jsem úlevou a zavrtal se hlouběji do pokrývek.
****
Probudilo mě skučení větru. Venku se snad čerti ženili. Vichr lomcoval s okenními tabulemi a temnou oblohu rozčísl mohutný blesk. Vzápětí za ním se ozval ohlušující hrom. Sakra! Okamžitě jsem vystřelil z postele a s kartou od svýho pokoje vyšel na chodbu. Jediný, co Bill nesnáší ještě víc než žraloky a jinou havět, jsou bouřky. Má panickou hrůzu z vichřice. Nevím proč, ale když jen trochu foukne, jako by zkameněl. Není schopný pohybu, jako by ho strach přimrazil k zemi. Věděl jsem, že teď mě potřebuje.
Vešel jsem k němu do pokoje a podíval se na postel. Byl stočený do klubíčka a viditelně se třásl. Zavřel jsem za sebou dveře a došel k posteli.
"Neboj, už jsem tady. Nic se ti nestane." Zašeptal jsem, lehl si k němu na postel a sevřel ho v náručí. Tiskl jsem k sobě tu třesoucí se bytost. Jemně jsem jej hladil po zádech a šeptal mu do ucha uklidňující slova. Byla mi celkem zima, ale kašlal jsem na to. Jakmile mě Bill zpozoroval, přitiskl se ke mně. Měl ledové ruce, sevřené v pěst a pevně stisknutá víčka, aby neviděl jasné světlo, které každou chvíli osvětlilo celý pokoj.
"Ššššš, bráško, jsem tu s tebou. To bude dobrý, neboj." Hladil jsem ho po vlasech a vdechoval jeho vůni. Moje tělo začínalo reagovat na jeho blízkost. "Sakra! Teď ne!" pomyslel jsem si a trošku se od něj odtáhl. Jenže Bill se mě držel jako klíště. Je přece přikrytej peřinou, tak to neucítí. Doufám!
Poryvy větru se začaly ještě zesilovat. Bill začal zrychleně dýchat. Nevěděl jsem, jak ho uklidnit.
"Tome, říkej něco, ať to neslyším, prosím!" vyrazil ze sebe a podíval se na mě s prosbou v očích.
"Ale co mám říkat?"
"To je jedno, třeba mi něco vykládej, co tě napadne." V očích se mu zračily šílené záblesky. Bože, co dokáže s jedním člověkem udělat trochu prudší bouřka!
"Dobře, tak ti povykládám, co jsem nedávno četl." Kousl jsem se do rtu a přemýšlel, jestli dělám dobře. Mám, nemám?
"Byli jednou dva kluci. Byli to moc dobří kamarádi, znali se tak dobře, jak to jen šlo. Kamarádství je pojilo snad už od narození. Všechno vždycky prožívali spolu, jeden si bez druhého nedokázal svůj život představit. Řešili spolu svoje první lásky, problémy, hádky. Jednoho dne si ale jeden z nich uvědomil, že už svýho kamaráda nebere jen jako kamaráda. Byl z toho v šoku. Nedokázal pochopit, co se stalo. Proč už to není tak jako dřív. Proč ho jeho kamarád…" nedokázal jsem to slovo dostat přes rty.
"Co? Proč ho jeho kamarád…co?" zeptal se Bill a zavrtal se nosem hlouběji do pokrývky. Podíval jsem se na něj. Měl zavřené oči a dlaně položené na mém hrudníku. Cítil jsem jemné šimrání v podbřišku. Nadechl jsem se a pokračoval. Měl jsem tušení, že tohle nedopadne dobře.
"Proč ho jeho kamarád najednou tak vzrušuje. Když se podíval na jeho obličej, tajil se mu dech nad tou nádherou. Když slyšel jeho hlas, připadalo mu, jako by k němu z hůry promlouvali andělé. Když pozoroval jeho postavu, jeho pohyby, připadal mu tak kouzelný, tak tajemný, tak neskonale vzrušující. Nemohl už dál, nevěděl, jak se s tím vyrovnat. Doufal, že to přejde, že to časem zmizí, že to bude jako dřív. Jenže nic nezmizelo. Ba co víc, bylo to ještě horší. Už nedokázal myslet na nic jiného, než na jeho hebké rty, na jeho překrásné oči, na dotek jeho dlaně na hrudi." Zděšeně jsem zmlknul. Ani jsem si neuvědomil, co říkám. Bál jsem se podívat na bratra. Děsil jsem se toho, co uvidím vepsáno v jeho tváři.
"Pokračuj." Zašeptal Bill a já se na něj překvapeně podíval. Hlavu jemně opíral o moje rameno a na tváři mu pohrával lehký úsměv. Dokonale mě vyvedl z míry. Že by si nevšiml, co jsem právě řekl? Nebo si to spojil dohromady a nevadí mu to? Nevím, co si mám myslet! Opět jsem se nadechl a pokračoval:
"Toužil dotýkat se svého kamaráda. Toužil líbat jeho rty. Tak strašně moc toužil hladit jeho tělo. Moc dobře ale věděl, že nesmí. Nemůže uskutečnit svoje tužby. Jeho kamarád by jej odmítl. Zavrhl by jej. Už nikdy by s ním nepromluvil. Byl zoufalý. Jeho tělo trhala na kousky silná touha a jeho mysl byla zaseknutá strachem. Nedokázal se na to dívat s čistou hlavou. Byl v tom až po uši." Se zatajeným dechem jsem sledoval Billovu reakci.
"A proč ten kamarád něco neudělá? Proč mu to nezkusí říct? Třeba ho má taky….." zašeptal Bill a upřel na mě svůj pohled.
"Taky…co?" špitl jsem bez dechu. Pomalu se o mě pokoušely mdloby.
"….rád." řekl Bill bez dechu a přivřel víčka. Vypadal jako anděl. Jako nadpozemská bytost. Potřeba dotknout se jeho rtů těmi svými mi svírala útroby. Pomaličku jsem se k němu začal sklánět. Neustále jsem očima pozoroval jeho rty. Lehce je pootevřel a vydechl. Špičkou jazyka si je navlhčil a já slabě zasténal. Zrušil jsem tu vzdálenost a hladově jej políbil. Jako bych explodoval. Před očima jsem měl tisíce hvězdiček. Chutnal jako svěží pramen vody. Jako nejsladší jahody. Jako čokoláda. Jemně jsem mu ovinul paži kolem ramen a přitáhl ho blíž k sobě. Bill se ode mě odtáhl a vzdychl. Tenhle jediný zvuk mi v uších zněl jako rajská hudba. Miluju ho. Tak moc! A teď jsem poznal, že nejsem sám. Nejistota byla rázem pryč. Všechno bylo tak jasné, tak přirozené, tak správné! Vždycky jsme byli jeden, ale teď už je to po všech stránkách. Největší dokonalost, která existuje - Já a můj bratr, moje láska…Bill.
napsala:Dania

Autonehoda - začátek konce

19. ledna 2008 v 20:43 | Nuggie |  FF 15+ (jednodílné)
Možná taky budete brečet jako želvy...:''-( Moc pěkná povídka..
________________________________

Unaveně se odpotácí do koupelny a opře se o umyvadlo. Zvedne hlavu a spatří svůj odraz v zrcadle. Jakoby to vlastně ani nebyl on. Jeho černé lesklé a jinak vždy upravené vlasy mu teď zplihle padali do křídově bílého obličeje a zakrývali mu smutné, přesto pořád krásné oříškově hnědé oči. Kdyby se takhle neupravený a nenamalovaný ukázal na veřejnosti ještě minulý měsíc, všichni by ho odsoudili. Jak si on, Bill Kaulitz může dovolit být nedokonalý? Teď už je to ale všem jedno. Proč? Protože už není členem Tokio Hotel, protože celý Tokio hotel už nejsou. Všechny ty řeči o věrných fanynkách byly jen kecy. Kde byly, když je Bill nejvíc potřeboval? Když potřeboval podpořit a uklidnit. No, kde? Celé se to pokazilo před měsícem, přesně. Bill, Tom, Georg a Gustav jeli zrovna na jednu akci, na kterou nedorazili. Georg si udělal řidičák, bylo to jeho první cesta a hned se vyboural, vlastně to nebyla ani tak jeho vina, jako toho náklaďáku, který do nich v protisměru v plné rychlosti narazil. Georg s Gustavem byli na místě mrtví, protože seděli vepředu. Toma odvezli s těžkými zraněnými do nemocni, kde po dvou dnech prohrál svůj boj o život. Jedinému Billovi se skoro nic nestalo, Byl to zázrak že vyváznul jen se zlomenými žebry a lehkým otřesem mozku. Byl by ale raději zemřel, než aby musel snášet ztrátu svých nejlepších přátel, bratra a jejich společné kapely - Tokio Hotel. Při této vzpomínce znovu bodne Billa u srdce. Skloní hlavu a pevně zavře oči, ale proudu slz stejně nezabrání. Ví, že to musí udělat, ví to už od doby, kdy zemřel Tom. Chtěl, ale aby to bylo ve stejný den jako zemřela jeho kapela. 20.5. a 20.6. Tyhle datumy si zapíšou do paměti všem, kteří ještě nezanevřeli nad kapelou Tokio Hotel, těm kteří ji budou poslouchat a obdivovat i po rozpadu. Otevřel oči a odvrátil se od zrcadla. "Tokio Hotel," zašeptal do tich a sesunul se v pláči na zem. Ví, že u to prostě nejde odkládat a že je to jediné vysvobození od té hrozné bolesti a trápení. Sáhnul do šuplíku pod umyvadlem a vytáhl žiletku. Nikdy dřív si nemyslel, že takhle dopadne, on, který miloval život. On, který svým singlem Spring Nicht dokonce sebevraždu ostatním lidem vyvracel. To už je ale minulost…Vyhrnul si rukáv na levé ruce a po chvilkovém váhání jemně přejel žiletkou po zápěstí. Z rány okamžitě začala vytékat sytě rudá krev. Bill se zájmem sledoval, jak se jeho bledá ruka rychle ztrácí v návalu krve. Zhluboka se nadechl, zavřel oči a řízl podruhé. Silně a hluboce. Z úst se mu vydralo bolestné syknutí a rychle se mu začala motat hlava. Neměl na to, aby se podíval na tu spoustu krve, která mu horká stékala po ruce. Raději si v duchu představoval obrázky svých přátel. Už za chvilku bude s nimi. Znovu se spolu budou moci smát a vtipkovat, budou se popichovat a vzpomínat na zážitky, které spolu prožili. Už pomalu přestal vnímat, když se prudce otevřeli dveře a koupelnu ovládl křik Billovi matky. To už ale Bill nevěděl, protože byl tam, kde bude konečně znovu šťastný. Byl u Toma, George a Gustava…

napsala: Lady Heartless

Bill-Kiss (Billcest)

19. ledna 2008 v 20:39 | Nuggie |  Montage
Ahh... toto mě dostalo^^ Kra-ssi-vé!!
by: Amaya

Podporujete také? (dabing)

19. ledna 2008 v 20:35 | Nuggie |  Tokio Hotel Dabing
Ten hlas je tam docela věrohodnej... kdo by řek', že tohle Bill řekne??? ;)
(dabingy navsegda!)
by: Ketty

Bill X David

19. ledna 2008 v 20:31 | Nuggie |  Real-photos
Tohle vypadá dooost podezřele... jako až takhle na sebe, ccc *kroutí významně hlavou* xDDD
zdroj. billtokiohotel.de.vu

Co řekla kapela o Tomovi

19. ledna 2008 v 20:27 | Nuggie |  Interviews
Heh, tak jsem někde ve wordu vytáhla tenhle úryvek... VELMI zajímavé!
--------------------------------
O TOMOVI
Georg: Je velmi trpělivá osoba. Je trochu nervózní, a i když mu něco nejde napoprvé, pokračuje v tom. To je potom těžké ho uklidnit, ale jsme tu abychom mu pomohli.
Gustav: Tom má neuvěřitelně úžasné nápady! Je vždycky první, kdo něco navrhne a to na něm miluji.
Bill: Když je šťastný nebo nervózní, tak křičí! Nemám ponětí, jak může lidská osoba dělat takový rámus jako on.
přeložila: Evelyn
----------------------------
(rámus... no... dovedem si pod tím něco určitýho představit, že? xD )


Von Tom für Bill...<3

19. ledna 2008 v 20:22 | Nuggie |  Real-photos
"Tohle ti posílá Tom..."
No tak to skutečně nebylo...xD Ale hezká představa... i fotka, samozřejmě... ten Billův rozkošnej obličejík...<3

Dvojčata hned 3krát

19. ledna 2008 v 20:18 | Nuggie |  Real-photos
Heh, náhoda nebo je to schválně? Ne vůbec ne, to první jsou moje kámošky (dvojčata-foceno asi před 4 lety), pak OlsenTwins a KaulitzTwins x))

Disco (me)

19. ledna 2008 v 20:08 | Nuggie |  Montage
Trochu narychlo , ale přece x)) Prostě disco forever! ;)

Twin Café

19. ledna 2008 v 19:47 | Nuggie |  My art & work
Na PEK jsme měli vyrábět inzeráty, reklamy... zkrátka cokoliv na počítači na tohle téma. A tohle byl můj nápad. I když ta adresa je pravá! xD

RTL- Exclusiv 23.12.07 (screens)

19. ledna 2008 v 19:44 | Nuggie |  Real-photos
Moc zajímavé screenky... zase schlecht qualität... Ale stojí to za to!
Klasika: dvojčata přilepená hrudníky k sobě...<3↓↓
Aa... tady už nám začíná ten osvětový rozhovor^^↓
Co tam ten Tom pořád vidí, tam dole?! xD↓
Aaah... tohle vypadá, jako by se objali... Ve skutečnosti jenom u sebe stojí :( Ale pěkné, pěěěkné^^↓
Billův americký (pardon, německý x)) úsměv....<3↓
Krásnej augenblick˘˘
Uhuuu....<3
Dělá mrtvýho brouka...xD
Tak nedělá... A jasně to dává najevo! xD <3<3 *mucky*
(Jenom se nahnout a kissiiiiing<3 )
Yeah..^^
"Anoo, musím si prohlédnout každý detail tvé tváře...^^"↓
DOTYYK<3↓ při autogramiádě
Skoro není v objektivu, ale sleduje Billa furt! (Tom)
Další pohled<3
...And amazing be in love with Bill...^^ *I know ,I know* xDD
"Uhh, dej tu ruku od tamtaď pryč... nebo se neudržím!"↓xD
"Slyšels?!"↓
Gustav: *Klid*
Georg: *Klid*
Moderítorky: * Nadšené z příchodu TH*
Bill: *vzrušen Tomovým pohledem*
Tom: *pozoruje Billovo vzrušení*
↓↓
Jou..<3
"Tome přitul se víc, ať jsme v objektivu všichni!"
"A neva když tě trochu chytnu za zadeček..."^^
(mý průpovídky ingnorujte xDDD)

Kauza Trümper (me)

19. ledna 2008 v 19:00 | Nuggie |  Story-photos
Tomuhle jsem věnovala celé tohle odpoledne xD Doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit ;) Téma mě napadlo čistě náhodou... Takže, tady...:)↓↓
(btw. je to dělané ze screenů, proto ta špatná kvalita :-/ A v kurzíva znamená myšlenky:) )

Exkluzivní video z RTL-Exclusiv Weekend 23.12.07

19. ledna 2008 v 13:06 | Nuggie |  Videos
Wohóó, ještě že existuje youtube.com...!!!
Našla jsem si tam takové, řekněme dost důležité video, sice německy skoro neumím, ale říkali tam něco hned ze začátku, že se říká, že Bill je gay a Tom má dívku na jednu noc či co..:-/ A někde v půlce Bill řekne, že "není schwull", tedy homosexuál (my stejně víme své x)) ) Celý interview (zvlášť u částí s Billovou černou čapkou) si všímejte detailů... Malých, nepatrných... jenže v tomhle videu je jich zrovna víc než dost.. x))

Doporučuju sednout a koukat a koukat a koukat a taky poslouchat, jestli nj ovládáte líp než já.. xD
Každopádně tohle video fakt stojí za to! <3
(screeny z toho videa tu co nevidět budou ;) )

Wohóo xD

19. ledna 2008 v 12:09 | Nuggie |  Real-photos
Velice zajímavý okamžik z nějakého interview, fascinuje mě ten Billovo přísnej pohled, ho totálně laseruje! xD

Tom: "No já, chtěl chtěl říct já a Bill včera..."
Bill: "Opovaž se to říct!!"
(nic, Nuggie je zas mimo xD )

Na nějaké párty..

19. ledna 2008 v 12:05 | Nuggie |  Real-photos
Jask se pronásledujou na každý kroku :D<♥