Welcome on website twincestlove.blog.cz, here can you find so many things about TWINCEST and TH, all right. Love, smile und support Bill & Tom! Your ♥Nuggie♥

TO SNAD NE?!!! Anti smrtelně zbili fanynku TH!!!

8. července 2007 v 22:53 | Nuggie |  Danger! Důležité, čtěte!
Bože!! Já nevěřím svým očím! 2. června byla na koncu v Petrohradě surově zbita teprve 13-letá fanynka Tokio Hotel "partou" antifanoušků. Okamžitě byla se smrtelnými zraněními převezena do nemocnice, na JIP-ku. Zní to strašně, co? No.. To nejhorší teprve přijde. Ta holčina, na následky zranění, 25.6 2007 umřela. Tak tohle už přesahuje všechny meze,ta parta lidí není normální, zabít někoho kvůli tomu,že poslouchá něco jiného než oni samotní???? Je toto normální??? Ježiši kriste bojím se pomalu o svůj život!!
KOPÍRUJTE NA BLOGY!!AT´ VŠICHNI VÍ, CO JSOU ANTI ZAČ!!!
Můj názor: Tohle je už fakt moc!!! Ať si anti zakládaj blogy, buzerujou fans, pomlouvaj TH, ale tohle už přesahává všechny meze! Kéž by se jim stalo to samý, třeba že by někdo zbil za to, že poslouchají jinou muziku! Lidi já nemám slov, je to fakt strašný!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gulashek gulashek | Web | 11. listopadu 2007 v 4:12 | Reagovat

noo tak to je hustýýý...... já tokio hotel nesnášim...ale mlátit někoho kvůli tomu, že je poslouchá??? dyť je to kurva věc toho člověka?? to je jako kdybych zabíjela důchodce, že se jim líbí dechovka..fakt hrozný !!! v tom s tebou vážně souhlasim !!!

Navíc se všeobecně ví, že TH poslouchaj hlavně mladý lidi kolem těch 12 - 16 let.. a to mi přijde fakt surový mlátit takhle mladý lidi..sakra dyť sou toděti... já sem taky ve 12 letech ulítávala na kelly family a nikdo z těch 20letejch mě za to nemlátil.... hrůůůza ten dnešní svět..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama