Welcome on website twincestlove.blog.cz, here can you find so many things about TWINCEST and TH, all right. Love, smile und support Bill & Tom! Your ♥Nuggie♥

Květen 2007

Nur der Zufall..? 1.

16. května 2007 v 10:05 | Nuggie |  Nur der Zufall..?
Venku bylo nádherně, červnový den jako stvořený pro koupání, po prosluněných ulicích se proháněla zpola oblečená děcka, maminkami s kočárky se to jen hemžilo a většina ostatních si brala v práci volno, aby si užila pohodu na pláži. Jen Bill s Tomem museli předposlední školní den trávit ve škole a poslouchat nějaké nezáživné vyprávění profesorky o afrických kmenech. Vždycky se jednomu z dvojčat po pohledu z okna zastesklo, že se nemůže v takovém vedru válet u vody jako většina. ,,Už aby to skončilo.", povzdechl si Tom a s maximálně nudným výrazem zvedl hlavu k profesorce, která si, tak zabraná do svého výkladu, ani nevšimla, že jí 99% lidí ze třídy nevěnuje sebemenší pozornost. Až na šprta Williama Huhna, stále vzorně sedícího, probodávajíc baculatou učitelku pohledem, absolutně nikdo jí neposlouchal.
Na protější chodník právě přiběhli dva mokří retrívři (nejspíš se cachtali u břehu), zastavili se a významně se otřepali, až se po nich pár lidí naštvaně ohlédlo. Sprška zřejmě zasáhla nejbližší kolemjdoucí, ale rozdováděným hafanům to nevadilo ani v nejmenším. Vzápětí se znovu rozběhli a zmizeli za palmovou alejí, zase k pláži. Bill se mírně pousmál a dál se snažil najít zmapovat něco, co by ho venku zaujalo. Pohled mu utkvěl na velmi dobře známé postavě. Richard. Ano, byl to kluk, kterého Bill ze srdce nenáviděl, bál se ho. Jako obvykle se Richard poflakoval po městě a vybíral si další oběti svého hnusného chování. Všichni se s ním snažili být zadobře, totiž znepřátelit si tak respektovaného člověka jako je tenhle, bylo jako poštvat si na sebe hada. Bill patřil mezi hrstku těch, které si Richard vybral, jeho kořisti. Už několikrát Billa šikanoval, vyléval si na něm vztek, dobíral si ho kvůli vzhledu a často mu dokonce vyhrožoval na úkor jeho dvojčete. Bill naprázdno polkl a očima těkal na Toma a zpět na ulici, na místo, kde před chvílí přešlapovala jeho noční můra. Jedině Billův bráška mu dokázal pomoct a postavit se Richardovi, když šlo do tuhého, aby ubránil Billa. Oba si byli navzájem velmi blízcí, v takových chvílích se jejich bratrský vztah ještě upevňoval. Tom si nemohl nevšimnout Billovy rychlé změny chování a udiveně k němu povytáhl obočí. "Jenom Richard…", povzdechl si Bill a zadíval se kamsi hluboko do podlahy...
Hodina se táhla neskutečně pomalu, když se celá třída dočkala doslova vymodleného zvonění. "A nezapomeňte, že je zítra vysvědčení!", ohlásila ještě učitelka, jenomže všichni už funěli po schodech k východu. Počasí bylo opravdu královské. Paprsky slunce se vloupaly i do těch nejtemnějších zákoutí. Od moře vál svěží letní vánek věrně připomínající krásné chvilky strávené každý rok na pláži. Tom se zhluboka nadechl a slastně přivřel oči při téhle myšlence. Užíval si to. Čekají je s Billem celé dva měsíce volného času, zasloužený odpočinek pro obě dvojčata. Turné je stejně čeká až na konci srpna a až na pár plánovaných rozhovorů o novém CD mají vlastně celé prázdniny pro sebe… "Tak už přece pojď!", hulákal Bill na bratra zasněně stojícího u školní brány. "Jasně.", odpověděl Tom a vydal se za ním.
**********
Z kuchyně se linula omamná vůně pečeného kuřete a bramborové kaše. Simone kmitala kolem trouby a zároveň vyřizovala telefonáte kolegyní z práce. Tom sešel ze schodů dolů a okamžitě ho přes nos praštilo známe aroma Simoniny pečínky. "Ahoj mami!", prohodil s úsměvem a jeho pohled sklouznul na právě vyndané kuře, které jen vybízelo k ochutnání. Tom neodolal a rychle uždibl kousíček z křídla, aby si toho matka nevšimla. "Tome, večer jdeme s Gordonem ke známím, budeš s Billem doma?", zeptala se Simone a dál se věnovala otevírání kompotu. "Asi půjdem do klubu.", odvětil syn. "A řekni Billovi, ať se přijde navečeřet." "Jasně."
Napsala: Nuggie